Каша горохова Kaniville з курятиною 325 г

Каша горохова ТМ Kaniville з курятиною – користь, якість, смакота

Необов’язково пів дня поратися на кухні, щоб подати до столу корисний повноцінний обід, коли можна просто розігріти консерви від торговельної марки Kaniville™, а вільний час, якого завжди обмаль, приділити спілкуванню з рідними й друзями.

Горохова каша з курятиною ТМ Kaniville, виготовлена за найвищими стандартами якості, прийдеться до смаку і дорослим, і дітям. Відбірний горох і смачна курочка вдало поєдналися з морквою, цибулею та спеціями, щоб потішити найвибагливіших споживачів. Адже до складу консерви входять виключно натуральні інгредієнти, а відсутність у рецептурі штучних консервантів, підсилювачів смаку й ароматизаторів забезпечує високу харчову цінність продукту і природний смак приготованої власноруч домашньої страви.

Головною принадою горохової каші з курятиною від ТМ «Kaniville» є великий відсоток м’яса в її складі. Продукт містить багато білку та обмаль жиру, що відповідає стандартам здорового харчування.

Горохова каша з м’ясом курки «Канівіль» випускається у зручній 325-грамовій жерстяній консервній банці, яка за належних умов зберігання гарантує придатність продукту до споживання протягом двох років від дати виробництва та на 100% підлягає вторинній переробці.

Чому горохова каша з м’ясом курки Kaniville™ є чудовим вибором? Ось деякі її переваги:

 • Якість: до складу продукту входить лише м’ясо, горох, овочі та натуральні спеції, а власна лабораторія підприємства забезпечує контроль якості на всіх етапах виробництва.
 • Смак: відсутність у рецептурі штучних консервантів, смакових добавок і ароматизаторів дає змогу відчути незабутній смак.
 • Доступність: продукцію торговельної марки Kaniville можна купити в більшості магазинів по всій Україні.

Каша горохова з курятиною Канівіль – це вдалий вибір для прихильників здорового способу життя. Вона надовго забезпечує організм поживними речовинами, а отже, силою й наснагою, що є головною запорукою легкого подолання щоденних життєвих викликів. Крім того, Kaniville є вибором користі й натурального смаку.

ТОВ «Борисфен-Трейд» докладає всіх зусиль з метою забезпечення найвищої якості своєї продукції. Сучасне інноваційне виробництво, розміщене в екологічно чистому регіоні України, працює без упину, щоб максимально задовольнити споживацький попит.

Склад: м’ясо курки – 35,0 % (закладка сировини до стерилізації), вода питна, горох колотий – 16,0 %, сіль кухонна, морква, цибуля, перець чорний мелений, лист лавровий.

ТУ У 10.1-37930021-003:2022

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 556,4 kJ (кДж) / 133,1 kcal (ккал)
 2. Жири 6,6 (г)
  • з яких насичені 1,0 g (г)
 3. Вуглеводи 8,6 g (г)
  • з яких цукри 0,3 g (г)
 4. Білки 10,0 g (г)
 5. Сіль 1,2 g (г)

Рекомендації зі споживання: перед вживанням розігріти.

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +20 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: не більше 2 років від дати виготовлення. Дата виготовлення та дата «Вжити до»зазначені на кришці/дні банки. Номер партії (L) відповідає даті виробництва і номеру зміни, вказаним на кришці/ дні банки.

Маса нетто: 325 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 3,0%.

Scroll to top
Facebook
Instagram