Каша гречана Kaniville з яловичиною 325 г

Каша гречана ТМ Kaniville з яловичиною – смачний обід для дітей та дорослих

Консервована гречана каша з яловичиною Kaniville™ – це смачний і корисний продукт, виготовлений із сировини українського виробництва. До складу консервів входять лише добірні натуральні інгредієнти, такі як яловичина, гречана крупа, сіль, морква, цибуля, мелений чорний перець і лавровий лист, що надають їм такого неперевершеного, знайомого з дитинства смаку.

Завдяки великому вмісту м’яса, консервовані каші від ТМ «Kaniville» вигідно вирізняються серед решти на полицях магазинів. Крім того, власна лабораторія підприємства забезпечує контроль якості продукції на всіх етапах виробництва. А дотримання умов зберігання, зазначених на банці, гарантує свіжість каші протягом усього строку придатності.

То які ж основні переваги консервованої гречки з яловичиною від Kaniville?

 • Якість: продукт виготовлений на основі виключно натуральних складових, а стерилізація консервів здійснюється без додавання жодних штучних консервантів, що забезпечує тривалий строк придатності без втрати ними споживчої цінності і смакових якостей.
 • Смак: у своєму складі продукт містить лише м’ясо, крупу, овочі, спеції та сіль, а отже, вам не потрібно довго поратися біля плити, щоби потішити свою родину корисною стравою без штучних смакових добавок і ароматизаторів, – варто лише розігріти, і повноцінний обід для великих і маленьких готовий.
 • Доступність: консерви Канівіль можна придбати в багатьох магазинах по всій Україні, що робить їх легко доступними для споживачів.

Гречана каша з яловичиною Kaniville – це продуманий вибір прибічників здорового харчування, адже вона натуральна, корисна і смачна. До того ж її зручно зберігати в домашніх умовах, а оптимальний розмір банки дозволяє без проблем взяти її із собою на роботу або на пікнік.

Таким чином, продукція ТМ Kaniville є вибором якості й здорового способу життя. Виробник ТОВ «Борисфен-Трейд» невпинно працює над тим, щоб задовольняти й навіть випереджати потреби найвибагливіших споживачів.

Склад: яловичина знежилована подрібнена 37,7% (закладка сировини до стерилізації), крупа гречана 26,8%, вода питна, жир яловичий, сіль кухонна, цибуля ріпчаста, морква, перець чорний мелений.

ДСТУ 4607:2006

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 1116 kJ (кДж) / 267,0 kcal (ккал)
 2. Жири 16,4 g (г)
  • з яких насичені 7,1 g (г)
 3. Вуглеводи 19,3 g (г)
  • з яких цукри 0,0 g (г)
 4. Білки 10,5 g (г)
 5. Сіль 1,45 g (г)

Рекомендації зі споживання: перед вживанням розігріти.

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +20 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: не більше 2 років від дати виготовлення. Дата виготовлення зазначена на кришці/дні банки. Номер партії відповідає даті виготовлення.

Маса нетто: 325 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 3,0%.

Scroll to top
Facebook
Instagram