Каша перлова Kaniville з курятиною 325 г

Каша перлова ТМ Kaniville з курятиною – ваше здоров’я, сила й витривалість

Перлова каша з курятиною Kaniville™ – це поживний і корисний для здоров’я продукт, що являє собою повноцінну готову страву. Виготовлений з метою збереження харчової цінності й смакових якостей відбірної перлової крупи й курячого м’яса протягом тривалого часу. До його складу входять лише натуральні інгредієнти, такі як м’ясо курки, питна вода, перлова крупа, сіль, морква, цибуля, мелений чорний перець лавровий лист.

Комбінація натуральних інгредієнтів без додавання штучних смакових добавок і ароматизаторів забезпечує високу споживчу користь продукту.

Виробництво перлової каші з курятиною ТМ «Kaniville» має багато ключових особливостей, серед яких найважливішим є значний відсоток м’яса в каші. Високий вміст білку за мінімальної кількості жиру в продукті робить його привабливим для прихильників здорового харчування.

Перлова каша з курятиною «Канівіль» доступна у зручній упаковці, що дозволяє зберігати свіжість продукту протягом тривалого часу.

Крім того, перлова каша з курятиною Kaniville відповідає високим стандартам якості. А умови зберігання всієї продукції ТМ Kaniville в магазині відповідають вимогам, які були встановлені на етапі виробництва.

Чому перлова каша з курятиною Kaniville прийдеться вам до смаку? Ось деякі її переваги:

 • Якість: каша Kaniville™ виготовляється тільки з якісних натуральних інгредієнтів – до складу продукту входить лише м’ясо, відбірна крупа й натуральні спеції, а стерилізація без додавання штучних консервантів забезпечує збереження його корисних властивостей протягом тривалого строку придатності.
 • Смак: завдяки відсутності штучних смакових добавок і ароматизаторів смачна перлова каша з курятиною Kaniville™ слугує чудовою альтернативою страві, приготовленій власноруч. Варто лише розігріти, і готовий обід у вас на столі.
 • Доступність: кашу Kaniville™ можна купити в багатьох магазинах, що робить її легко доступною для споживачів.

Каша перлова з курятиною ТМ Kaniville – це натуральний продукт, який додасть вашому організму сили й витривалості. Kaniville є чудовим вибором для тих, хто шукає корисну й смачну перлову кашу з курятиною для здорового харчування. Крім того, завдяки тривалому строку придатності й зручній упаковці продукт легко зберігати в домашніх умовах і зручно взяти із собою в мандрівку.

Загалом, продукція ТМ Kaniville є вибором якості й натурального смаку. Виробники перлової каші з курятиною «Канівіль» докладають усіх зусиль, щоб забезпечити високу якість свого продукту.

Склад: м’ясо курки – 35,0 % (закладка сировини до стерилізації), вода питна, крупа перлова – 17,5 %, сіль кухонна, морква, цибуля, перець чорний мелений, лист лавровий.

ТУ У 10.1-37930021-003:2022

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 588,5 kJ (кДж) / 140,8 kcal (ккал)
 2. Жири 6,6 (г)
  • з яких насичені 1,0 g (г)
 3. Вуглеводи 12,6 g (г)
  • з яких цукри 0,5 g (г)
 4. Білки 7,9 g (г)
 5. Сіль 1,2 g (г)

Рекомендації зі споживання: перед вживанням розігріти.

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +20 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: не більше 2 років від дати виготовлення. Дата виготовлення та дата «Вжити до»зазначені на кришці/дні банки. Номер партії (L) відповідає даті виробництва і номеру зміни, вказаним на кришці/ дні банки.

Маса нетто: 325 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 3,0%.

Scroll to top
Facebook
Instagram