Каша ячна Kaniville з курятиною 325 г

Каша ячна ТМ Kaniville з курятиною – смак, знайомий з дитинства

Ячна каша з курятиною Kaniville™ – готовий до вживання продукт. Корисна і смачна страва, на приготування якої не потрібно гаяти час: варто лише розігріти, і повноцінний обід на вашому столі. Виготовлена з метою збереження харчової цінності й смакових якостей відбірного ячменю та курячого м’яса протягом тривалого часу. До складу продукту входять тільки натуральні інгредієнти, такі як м’ясо курки, питна вода, ячна крупа, сіль, морква, цибуля, мелений чорний перець і лавровий лист.

Відсутність штучних смакових добавок і ароматизаторів гарантує високу споживчу цінність продукту та знайомий з дитинства смак.

Серед ключових особливостей виробництва ячної каші з курятиною ТМ «Kaniville» найважливішою є значний вміст м’яса. Високий відсоток білку за мінімальної кількості жиру в продукті задовольнить найвибагливіших прихильників здорового харчування.

Ячна каша з курятиною «Канівіль» доступна у зручній жерстяній банці, що дає змогу зберігати свіжість продукту протягом двох років від дати виробництва.

Чому ячна каша з курятиною Kaniville стане окрасою вашого столу? Ось деякі її переваги:

 • Якість: каша виготовляється тільки з якісних натуральних інгредієнтів – до складу продукту входить лише м’ясо, відбірна крупа й натуральні спеції, а стерилізація без додавання штучних консервантів забезпечує збереження його корисних властивостей протягом тривалого строку придатності за належних умов зберігання.
 • Смак: завдяки відсутності штучних смакових добавок і ароматизаторів смачна ячна каша з курятиною Kaniville™ слугує чудовою альтернативою страві, приготовленій власноруч. Варто лише розігріти, і готовий обід у вас на столі.
 • Доступність: кашу Kaniville™ можна купити в багатьох магазинах, що робить її легко доступною для споживачів.

Каша ячна з курятиною Канівіль – це натуральний продукт, який надовго забезпечить ваш організм поживними речовинами. Kaniville – це влучний вибір прихильників здорового способу життя й крок до покращення екології. Адже жерстяна банка підлягає 100% вторинній переробці, що робить її цілком безпечною для природи.

Продукція ТОВ «Борисфен-Трейд» є вибором користі й натурального смаку, знайомого з дитинства. Виробники ячної каші з курятиною ТМ Kaniville докладають усіх зусиль, щоб забезпечити високу якість свого продукту.

Склад: м’ясо курки – 35,0 % (закладка сировини до стерилізації), вода питна, крупа ячна – 17,5 %, сіль кухонна, морква, цибуля, перець чорний мелений, лист лавровий.

ТУ У 10.1-37930021-003:2022

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 583,9 kJ (кДж) / 139,7 kcal (ккал)
 2. Жири 6,5 (г)
  • з яких насичені 1,0 g (г)
 3. Вуглеводи 12,2 g (г)
  • з яких цукри 0,5 g (г)
 4. Білки 8,0 g (г)
 5. Сіль 1,2 g (г)

Рекомендації зі споживання: перед вживанням розігріти.

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +20 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: не більше 2 років від дати виготовлення. Дата виготовлення та дата «Вжити до»зазначені на кришці/дні банки. Номер партії (L) відповідає даті виробництва і номеру зміни, вказаним на кришці/ дні банки.

Маса нетто: 325 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 3,0%.

Scroll to top
Facebook
Instagram