Курятина тушкована Kaniville 525 г (згідно з ТУ)

Тушкована курятина ТМ Kaniville – вибір якості й натурального смаку

Тушкована курятина Kaniville™ – це продукт, виготовлений з метою збереження харчової цінності й смакових якостей курячого м’яса протягом тривалого часу. До його складу входять лише натуральні інгредієнти, такі як м’ясо куряче м’якушеве, кухонна сіль, ріпчаста цибуля, мелений чорний перець, лавровий лист і мелений коріандр. Комбінація натуральних інгредієнтів без додавання штучних смакових добавок і ароматизаторів забезпечує високу споживчу користь продукту.

Виробництво курячої тушонки ТМ Kaniville має багато ключових особливостей, наприклад: використання м’якушевої частини курячої тушки без кісток. А високий вміст білку за мінімальної кількості жиру в продукті робить його привабливим для прихильників здорового харчування.

Тушкована курятина ТМ «Kaniville» (525 г) доступна у зручній упаковці, що дозволяє зберігати свіжість продукту протягом тривалого часу.

Крім того, тушкована курятина «Канівіль» відповідає високим стандартам якості. Умови зберігання курятини тушкованої Kaniville в магазині відповідають вимогам якості, які були встановлені на етапі виробництва.

Зацікавлені у тушкованій курятині Kaniville™? Ось деякі переваги цього продукту:

 • Якість: тушкована курятина ТМ Kaniville виготовляється тільки з якісних натуральних інгредієнтів – до складу продукту входить лише м’ясо й натуральні спеції, а стерилізація без додавання штучних консервантів забезпечує збереження його корисних властивостей і тривалий строк придатності.
 • Смак: завдяки використанню окремих частин курячої тушки без кісток та відсутності штучних смакових добавок і ароматизаторів гарна тушонка з курки слугує чудовою альтернативою курятині, приготовленій власноруч.
 • Доступність: тушковану курятину Канівіль можна купити в багатьох магазинах, що робить її легко доступною для споживачів.

Тушонка куряча ТМ Kaniville – це натуральний продукт, який додасть смаку та якості вашим стравам. Kaniville є чудовим вибором для тих, хто шукає корисне й смачне тушковане м’ясо для здорового харчування. Крім того, завдяки тривалому строку придатності цей продукт легко зберігати в домашніх умовах.

Загалом, продукція ТМ Kaniville є вибором якості й натурального смаку. Виробники тушкованого м’яса курятини докладають всіх зусиль, щоб забезпечити високу якість свого продукту.

Склад: м’ясо куряче м’якушеве 73 % (закладка сировини до стерилізації), сіль кухонна, вода питна, цибуля ріпчаста, перець чорний мелений, лист лавровий, коріандр мелений. Може містити незначну кількість глютену, соєві боби та продукти з них.

ТУ У 10.1-37930021-002:2022

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 642,0 kJ (кДж) / 153,2 kcal (ккал)
 2. Жири 11,0 g (г)
  • з яких насичені 2,0 g (г)
 3. Вуглеводи 0,16 g (г)
  • з яких цукри 0,0 g (г)
 4. Білки 13,2 g (г)
 5. Сіль кухонна 1,3 g (г)

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +20 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: не більше 2 років від дати виготовлення. Дата виготовлення та дата “Вжити до” зазначені на кришці/дні банки. Номер партії (L) відповідає даті виготовлення.

Маса нетто: 525 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 15 г (g).

Scroll to top
Facebook
Instagram