Паштет м’ясний Kaniville з ароматом бекону 185 г

Окрім класичних курячих і печінкових консервів ми маємо ще низку чудових паштетів з різними смаками, тож можемо приємно здивувати справжніх поціновувачів якісної тушкованої продукції нашим неймовірним паштетом ТМ «Kaniville» з ароматом бекону.

Ця чудова закуска виготовлена з натурального меленого м’яса курки та свинини, доповнених ароматними спеціями та, звісно, бекончиком. Ну чим не привід зібратися добрими друзями або всією родиною та посмакувати поживними канапками з беконовим паштетом від вітчизняного виробника?

Наші консерви можуть прикрасити не лише приємні посиденьки з найріднішими, але й стати смачним перекусом в поході, поживним робочим обідом, частиною розмаїтої вечері та прекрасною стравою до столу з нагоди якоїсь значущої події.

Якість наших консервів, у тому числі й ніжного паштету ТМ Kaniville з ароматом бекону, забезпечується заводом компанії «Борисфен-Трейд» завдяки відповідним умовам обробки сировини та належному зберіганню готової мʼясної продукції.

На виробництві консервів Канівіль ми суворо дотримуємося Державних стандартів України (ДСТУ) під час усіх відповідних етапів виготовлення всієї продукції. Технологія виробництва якісного паштету з ароматом бекону не є винятком, адже передбачає:

 • розробку довершених рецептів консервів власними технологами нашого заводу;
 • жорсткий контроль вхідної сировини на предмет відповідності натурального меленого м’яса затвердженим показникам якості та правильного зберігання;
 • мінімізацію впливу людського чинника на якість паштетів через автоматизацію процесу виробництва;
 • постійні перевірки мʼясної продукції на всіх етапах її виготовлення;
 • пакування мʼясних консервів у стовідсотково перероблювальні банки з жерсті, завдяки чому готова мʼясна продукція краще зберігається та довше не втрачає своїх смакових властивостей.

Як бачите, наш чудовий паштет з беконом від українського виробника вирізняється з-поміж інших закусок не лише неймовірним смаком, а й беззаперечною якістю.

Будь-яка страва з таким паштетом надасть вам енергії на продуктивний день зранку, не залишить вас голодним удень та порадує ваші смакові рецептори ввечері. Наші консерви також є чудовим вибором для створення запасу готових страв, коли, приміром, немає змоги приготувати їжу.

Ви можете знайти цей смачнючий паштет разом з іншими поживними консервами Kaniville™ у магазинах вашого міста та на Rozetka, тож не зволікайте, а мерщій запасайтеся цією апетитною закускою!

Склад: м’ясо куряче (не менше 42,0%), вода питна, субпродукти свинячі, борошно пшеничне, сіль кухонна, клітковина, перець чорний мелений; загущувачі: гуарова камедь, ксантанова камедь; підсилювачі смаку та аромату: мальтодекстрин, ароматизатор бекону; стабілізатор кольору нітрит натрію.

ТУ У 10.1-37930021-002:2022

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 535 kJ (кДж)/128 kcal (ккал)
 2. Жири 8,9 g (г)
  • з яких насичені 2,3 g (г)
 3. Вуглеводи 3,6 g (г)
  • з яких цукри 0,0 g (г)
 4. Білки 8,4 g (г)
 5. Сіль 1,4 g (г)

Рекомендації зі споживання: перед споживанням рекомендується охолодити.

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +25 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: 36 місяців від дати виробництва. Дата виготовлення та дата «Вжити до» зазначена на кришці/дні банки. Номер партії (L) відповідає даті виробництва і номеру зміни, вказаним на кришці/дні банки.

Маса нетто: 185 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 4,5 %.

Scroll to top
Facebook
Instagram