Паштет м’ясний Kaniville з часником та перцями 185 г

Зустрічайте смачні паштети ТМ «Kaniville» з часником та перцями! Вони є найпікантнішими серед усіх паштетів нашого виробництва, адже виготовлені з ніжного м’яса курки з часткою свинини та приправлені духмяними спеціями, серед яких ароматні цибулька та часник, а також чорний, білий і червоний мелені перці, завдяки чому ця гостренька закуска є такою вогняно смачною.

Консерви нашого виробництва, у тому числі й курячі та печінкові паштети тощо, містять велику частку якісного м’яса, тому вони є чудовим способом підживитися, поки ви:

 • дивитеся в монітор робочого комп’ютера в офісі під час перекусу;
 • виглядаєте у вікно вдома, чекаючи на рідних, які поспішають на обід;
 • залипаєте в екран телевізора, поки разом із близькими переглядаєте фільм;
 • насолоджуєтеся прекрасними краєвидами природи на виїзді чи в подорожі.

Канапка з нашим напрочуд смачним паштетом з часником і перцями завжди стане вам у пригоді на шляху до довгоочікуваного обіду або душевної вечері з найріднішими. Прості страви з гостреньким паштетом нашого виробництва також доповнять ваш сніданок і зроблять приємним і поживним ваш перекус.

Вибір смачного паштету з часником і перцями Канівіль є також ідеальним для тих споживачів консервів від виробника, яким уже приїлися класичні мʼясні паштети із курки, свинини або печінки. Ну і буває, що хочеться скуштувати чогось цікавого та гостренького, тоді й нагодиться добрячий запас нашого паштету, який приємно розпалить ваші смакові рецептори.

Відповідні умови та необхідна тривалість виробничих процесів забезпечують високий рівень якості всіх наших мʼясних консервів ТМ Kaniville, серед яких і паштет з часником і перцями. Це означає, що технологія виготовлення нашої продукції на власному заводі компанії «Борисфен-трейд» передбачає використання натурального меленого м’яса, обробленого за допомогою новітнього обладнання, а також завдяки:

 • ідеальним рецептам ніжних паштетів, які розробляються власними технологами нашого заводу;
 • жорсткому контролю вхідної сировини на відповідність затвердженим показникам якості та її правильному зберіганню;
 • автоматизованому процесу виробництва та мінімізації впливу людського чинника на якість наших паштетів;
 • перманентним перевіркам мʼясної продукції на всіх етапах її виробництва та постійному контролю різних показників майбутнього готового паштету;
 • пакуванню наших мʼясних консервів у металеві банки з жерсті, що є на 100% перероблювальною, а це означає довгострокове зберігання готового продукту без втрати його смакових властивостей.

Тепер, коли ви повністю впевнені в прекрасній якості смачного паштету Kaniville™ із часником і перцями, завітайте до найближчого супермаркету або ж в онлайн і створіть власний розмаїтий запас готових мʼясних страв у консервах від українського виробника.

Склад: м’ясо куряче (не менше 41%), вода питна, субпродукти свинячі, борошно пшеничне, сіль, клітковина, цибуля суха, часник сухий (0,3%), перець чорний мелений (0,12%), загущувачі: гуарова камедь, ксантанова камедь; суміш смако-ароматична: мальтодекстрин, глутамат натрію, дріжджові екстракти, екстракти натуральних спецій (перець чорний, перець білий, перець червоний)(0,22%), ароматизатори.

ТУ У 10.1-37930021-002:2022

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 530 kJ (кДж)/127,0 kcal (ккал)
 2. Жири 8,8 g (г)
  • з яких насичені 2,3 g (г)
 3. Вуглеводи 3,6 g (г)
  • з яких цукри 0,0 g (г)
 4. Білки 8,3 g (г)
 5. Сіль 1,4 g (г)

Рекомендації зі споживання: перед споживанням рекомендується охолодити.

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +25 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: 36 місяців від дати виробництва. Дата виготовлення та дата «Вжити до» зазначена на кришці/дні банки. Номер партії (L) відповідає даті виробництва і номеру зміни, вказаним на кришці/дні банки.

Маса нетто: 185 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 4,5 %.

Scroll to top
Facebook
Instagram