Паштет м’ясний Kaniville з грибами та паприкою 185 г

Що може бути кращим за мʼясний паштет ТМ «Kaniville»? Хіба що наш курячий паштет з грибами та паприкою! Насправді ж усі мʼясні консерви нашого виробництва, серед яких і курячі, і з яловичини, і з печінкою, по-своєму смачні та корисні, та розглянемо детальніше саме ароматний грибний паштет з неповторною паприкою.

Його основу складає делікатна та разом з тим поживна курятина, яка є беззаперечною класикою у паштетах від виробника. Чудово доповнюють куряче м’ясо ніжні печериці та ароматна паприка. Завершують же цей смаковий ансамбль цибулька з морквою та дрібка духмяного перчику.

Виробництво мʼясних консервів, у тому числі й наших паштетів з грибами та паприкою, вимагає беззаперечного дотримання відповідних стандартів якості. Це означає, що на заводі з виготовлення мʼясної продукції компанії «Борисфен-Трейд» ми суворо дотримуємося Державних стандартів України (ДСТУ) під час усіх відповідних етапів виробництва наших консервів. Тож технологія виробництва наших чудових паштетів з грибами та паприкою, як і інших консервованих виробів ТМ Kaniville, передбачає:

 • розроблення ідеальних рецептів мʼясної продукції власними технологами нашого заводу;
 • жорсткий контроль вхідної сировини, у першу чергу – натурального меленого м’яса, на відповідність затвердженим показникам якості та її правильному зберіганню;
 • автоматизований процес виробництва та мінімізація впливу людського чинника на якість наших паштетів;
 • перманентні перевірки мʼясної продукції на всіх етапах її виготовлення та постійний контроль різних показників майбутнього готового продукту;
 • пакування наших мʼясних консервів у металеві банки з жерсті, які є на 100% перероблювальними, що означає також і довгострокове зберігання готової мʼясної продукції без втрати її смакових властивостей.

Знайти наші неперевершені консерви Канівіль та придбати омріяний паштет з грибами та паприкою буде зовсім не складно: треба всього на всього прогулятися до найближчого магазину або ж зробити ще простіше – замовити улюблені консерви нашого виробництва онлайн, не виходячи з роботи або помешкання.

Що ж найкраще зробити з цим чудовим курячим паштетом із грибами та паприкою Kaniville™? Звісно, що зʼїсти! Та і тут є безліч варіантів, адже наші консерви підходять як для приготування канапок до вишуканої вечері, так і для формування запасу готової їжі на майбутнє.

Склад: м’ясо куряче (не менше 37,0%), вода питна, гриби шампіньйони (не менше 7,0%), субпродукти свинячі, борошно пшеничне, сіль кухонна, клітковина, паприка червона суха (0,4%), цибуля суха, морква суха; загущувачі: гуарова камедь, ксантанова камедь; підсилювачі смаку та аромату: екстракт дріжджів натуральний, ароматизатор; перець чорний мелений, стабілізатор кольору нітрит натрію.

ТУ У 10.1-37930021-002:2022

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 503,3 kJ (кДж)/120,4 kcal (ккал)
 2. Жири 8,0 g (г)
  • з яких насичені 2,0 g (г)
 3. Вуглеводи 3,04 g (г)
  • з яких цукри 0,0 g (г)
 4. Білки 8,1 g (г)
 5. Сіль 1,2 g (г)

Рекомендації зі споживання: перед споживанням рекомендується охолодити.

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +25 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: 36 місяців від дати виробництва. Дата виготовлення та дата «Вжити до» зазначена на кришці/дні банки. Номер партії (L) відповідає даті виробництва і номеру зміни, вказаним на кришці/дні банки.

Маса нетто: 185 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 4,5 %.

Scroll to top
Facebook
Instagram