Паштет м’ясний Kaniville з куркою 330 г

Велика банка курячого паштету ТМ Kaniville – саме те, що вам потрібно для смачного та натурального перекусу! З невеликою часткою свинини для поживності, приправлений сіллю, пікантним перчиком і духмяним коріандром, він подарує кожному споживачеві чудові смакові відчуття та надасть енергії на весь день!

Наш паштет із курячого філе славиться не тільки неймовірним смаком, але й великою користю та високим рівнем якості. Найперше, через те, що містить неабияку частку натурального мʼяса, що надає курячому паштетові нашого виробництва доброї поживності, при цьому залишаючи його дуже і дуже ніжним.

Така риса наших паштетів із курки досягається тим, що ми виготовляємо їх із найкращої для цього частини птиці – з курячої грудки. Після необхідних процесів обробки сировини добірне філе курятини стає чудовим поживним курячим паштетом, який так люблять смакувати і дорослі, і дітки.

Знайомлячи вас із нашим паштетом із м’яса курки Kaniville™, не можна не згадати про численні корисні властивості курятини. М’ясо курки є справжньою скарбницею корисних для здоров’я речовин, адже містить багато протеїну та білку, а також безліч вітамінів і мікроелементів, а натомість майже не містить жирів.

Не можна забувати і про високий показник якості нашого паштету з філе курки, який виготовляється на заводі компанії «Борисфен-трейд». Технологія виробництва наших неймовірних консервів Канівіль, зокрема і курячого паштету, передбачає використання якісного меленого м’яса, обробленого за допомогою новітнього обладнання, і за відповідної тривалості усіх необхідних процесів виготовлення мʼясної продукції, а також:

 • ідеальним рецептам ніжних паштетів, які розробляються власними технологами нашого заводу за всіх необхідних умов;
 • жорсткому контролю вхідної сировини на відповідність затвердженим показникам якості та правильним умовам її зберігання;
 • автоматизованому процесу виробництва та мінімізації впливу людського чинника на якість наших паштетів;
 • перманентним перевіркам зразків мʼясної продукції на всіх етапах її виробництва та постійний контроль різних показників майбутнього готового паштету;
 • пакуванню мʼясних консервів ТМ Kaniville у металеві банки з жерсті, яка на 100% переробляється, що гарантує довгострокове зберігання готового продукту без втрати його смакових властивостей.

Ви уже майже готові купити запас наших неймовірних паштетів із курячої грудки, бо вони закохують у себе не лише завдяки своїй беззаперечній користі та неспростовній якості, а й через свій чудовий смак. Тільки уявіть, якими ніжними та вишуканими будуть тости, канапки або грінки в тандемі з нашим смачним курячим паштетом! Такі прості та водночас класні закуски стануть у нагоді:

 1. Під час відпочинку десь на природі або в парку на пікніку.
 2. На обідній перерві на роботі чи навчанні.
 3. Удома як під час квапливого сніданку, так і на затишній вечері.
 4. За інших умов, коли немає змоги приготувати їжу.

Отже, аби ваше харчування було поживним і різноманітним, придбайте запас смачнючого паштету із м’яса курки ТМ «Kaniville»! Такі ніжні курячі консерви завжди виручать вас і подарують вам неабияку смакову насолоду.

Придбати наші паштети з курячою грудкою можна або онлайн, або в найближчому до вас магазині. Нині ми активно розширюємо перелік місць, де можна купити наші мʼясні консерви, а особливо – ніжні курячі паштети, тож надалі ви зможете бачити товар нашого виробництва частіше, що збільшить ваші шанси якомога скоріше поповнити стратегічний запас готової їжі у вашій оселі.

Склад: м’ясо куряче (не менше 42,2%), вода питна,субпродукти свинячі, борошно пшеничне, клітковина, сіль кухонна, цибуля сушена; загущувачі: гуарова камедь, карагінан, ксантанова камедь; підсилювачі смаку та аромату: мальтодекстрин, риботайд; перець чорний мелений, лавровий лист мелений, емульгатор калій хлористий, стабілізатор кольору нітрит натрію.

ТУ У 10.1-37930021-002:2022

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 502,0 kJ (кДж)/120,0 kcal (ккал)
 2. Жири 8,4 g (г)
  • з яких насичені 1,3 g (г)
 3. Вуглеводи 2,9 g (г)
  • з яких цукри 0,0 g (г)
 4. Білки 8,2 g (г)
 5. Сіль 1,1 g (г)

Рекомендації зі споживання: перед споживанням рекомендується охолодити.

Умови зберігання: зберігати в чистих, добре вентильованих приміщеннях за температури від 0 ºС до +25 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: 36 місяців від дати виробництва. Дата виготовлення та дата «Вжити до» зазначена на кришці/дні банки. Номер партії (L) відповідає даті виробництва і номеру зміни, вказаним на кришці/дні банки.

Маса нетто: 330 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 3 %.

Scroll to top
Facebook
Instagram