Паштет м’ясний Kaniville з печінкою 185 г

Паштет із курячої печінки є справжньою класикою у світі мʼясних консервів від виробника, а печінковий паштет ТМ «Kaniville» ще й вирізняється легкою ніжністю і водночас неабиякою поживністю.

Наш курячий паштет із печінки стане особливим елементом вашого збалансованого харчування завдяки:

 • великому відсотку мʼяса у кожній баночці;
 • ніжній текстурі та чудовому смакові;
 • провідній технології виробництва на власному заводі з виготовлення мʼясних консервів.

Така закуска зробить обід поживним, святковий стіл – різноманітним, а далеку подорож – довершеною, адже у вас під рукою буде повноцінний мʼясний перекус, ще й такий смачний!

Узявши наш паштет із курячою печінкою, ароматний багет та дрібку свіжої зелені, можна отримати прекрасну закуску, яка відмінно смакуватиме й у свята, і в будні, а ще її залюбки куштуватимуть і дорослі, і діти.

Не можна оминути увагою і виняткові користь і якість такого продукту ТМ «Kaniville», як печінковий паштет із курячої печінки, бо для його виготовлення на заводі компанії «Борисфен-Трейд» ми дотримуємося ідеальної рецептури перетворення першокласного меленого мʼяса на готову консервовану продукцію завдяки:

 • власним професійним технологам;
 • жорсткому контролю вхідної сировини;
 • необхідним умовам зберігання мʼяса.

Купити баночку нашого курячого печінкового паштету можна у найближчому супермаркеті чи в онлайн-магазинах, і буде вам не просто потенційне щастя, а цілком реальний запас мʼясних консервів на всі випадки нашого нині доволі буремного життя!

Склад: м’ясо куряче (не менше 28,0 %), печінка свиняча (не менше 21,0 %), вода питна, субпродукти яловичі, борошно пшеничне, сіль, клітковина, цибуля суха, загущувачі: гуарова камедь, ксантанова камедь; підсилювачі смаку та аромату: екстракт дріжджів натуральний, гідролізований рослинний білок, ароматизатор; перець чорний мелений, лавровий лист мелений, стабілізатор кольору нітрит натрію.

ТУ У 10.1-37930021-002:2022

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 532 kJ (кДж)/127,2 kcal (ккал)
 2. Жири 8,0 g (г)
  • з яких насичені 2,1 g (г)
 3. Вуглеводи 4,1 g (г)
  • з яких цукри 0,0 g (г)
 4. Білки 9,7 g (г)
 5. Сіль 1,3 g (г)

Рекомендації зі споживання: перед споживанням рекомендується охолодити.

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +25 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: 36 місяців від дати виробництва. Дата виготовлення та дата «Вжити до» зазначена на кришці/дні банки. Номер партії (L) відповідає даті виробництва і номеру зміни, вказаним на кришці/дні банки.

Маса нетто: 185 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 4,5 %.

Scroll to top
Facebook
Instagram