Паштет м’ясний Kaniville з томатами та базиліком 185 г

Паштет ТМ «Kaniville» з томатами та базиліком – невимовно смачна та досить вишукана закуска. Або сам по собі, чи на скибочці багету, або ж із сухариком – у будь-якому разі він смакуватиме бездоганно!

Наші паштети хоч і різняться своїми смаками, але їхня поживність і якість залишаються незмінно беззаперечними. І з куркою, і з печінкою, і з овочами та спеціями такі наші консерви завжди є ідеальною мʼясною стравою та справжньою гастрономічною насолодою.

У чому ж секрет наших неймовірних паштетів? Насамперед це висока частка мʼяса в кожній консерві нашого виробництва. Приміром, даний поживний паштет містить до 50% якісного курячого мʼяса. Ніжна курятина тут чудово доповнена духмяними томатами та приправлена неповторним базиліком, а ще ароматними орегано, петрушкою та розмарином.

На заводі з виробництва мʼясних консервів компанії «Борисфен-Трейд» ми суворо дотримуємося Державних стандартів України (ДСТУ) під час усіх етапів виготовлення паштетів зокрема і всієї іншої м’ясної продукції загалом.

Технологія виробництва паштету з томатами та базиліком передбачає використання якісної сировини, тобто натурального меленого мʼяса, його обробки на новітньому обладнанні та відповідної тривалості усіх необхідних процесів виготовлення мʼясного продукту. Окрім того, технологія виробництва паштету ТМ «Kaniville» з томатами та базиліком передбачає:

 • розроблення ідеальних рецептів нашої мʼясної продукції власними технологами заводу;
 • жорсткий контроль вхідної сировини на її відповідність затвердженим показникам якості та правильним умовам зберігання;
 • автоматизований процес виробництва та мінімізація впливу людського чинника на якість наших паштетів;
 • перманентні перевірки зразків мʼясної продукції на всіх етапах її виробництва та постійний контроль різних показників майбутнього готового паштету;
 • пакування даних мʼясних консервів у металеві банки з жерсті, яка на 100% переробляється, а це гарантує довгострокове зберігання готового продукту без втрати його смакових властивостей.

І наші паштети з курятиною, і з печінкою, і з томатами та базиліком проходять свій шлях виробництва за певної тривалості та всіх необхідних умов безпеки харчової продукції. Тож ви спокійно можете куштувати канапки із нашим паштетом, знаючи, що він не лише поживний і смачний, а ще й якісний і натуральний.

Наш чудовий паштет із томатами та базиліком стане для вас не лише окрасою буденного чи святкового столу, а й зручним перекусом на роботі, у подорожі, поході тощо. Придбати його можна або онлайн, або в найближчому до вас магазині, тому не проґавте можливості не просто створити поживний і смачний запас готової їжі, а й доповнити ваш раціон такою шикарною закускою, як паштет ТМ «Kaniville» з ароматними томатами та духмяним базиліком.

Склад: м’ясо куряче (не менше 40%), вода питна, субпродукти свинячі, борошно пшеничне, томатна паста (1,8%), сіль, клітковина, загущувачі: гуарова камедь, ксантанова камедь; суміш смако-ароматична: мальтодекстрин, дріжджові екстракти, томат сушений, екстракти натуральних спецій (паприка), ароматизатор; суміш натуральних сушених трав (базилік 0,1%, орегано, петрушка, розмарин); стабілізатор кольору нітрит натрію.

ТУ У 10.1-37930021-002:2022

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 531 kJ (кДж)/127,0 kcal (ккал)
 2. Жири 8,6 g (г)
  • з яких насичені 2,2 g (г)
 3. Вуглеводи 4,2 g (г)
  • з яких цукри 0,4 g (г)
 4. Білки 8,2 g (г)
 5. Сіль 1,4 g (г)

Рекомендації зі споживання: перед споживанням рекомендується охолодити.

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +25 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: 36 місяців від дати виробництва. Дата виготовлення та дата «Вжити до» зазначена на кришці/дні банки. Номер партії (L) відповідає даті виробництва і номеру зміни, вказаним на кришці/дні банки.

Маса нетто: 185 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 4,5 %.

Scroll to top
Facebook
Instagram