Свинина тушкована Kaniville 525 г (ДСТУ)

Ароматна та соковита свинина – це смачно, тушкована свинина – дуже смачно, а тушонка зі свинини виробництва ТМ «Kaniville» – це ну неймовірно смачно!

Не знаєте, як урізноманітнити харчування, яке у всіх нас вимушено змінилося останнім часом? Придбайте запас чудової натуральної свинячої тушонки ТМ Kaniville, і вона гарантовано стане:

 • добрим запасом на будь-який випадок;
 • рятувальною їжею для того, хто її найбільше потребує;
 • надійним перекусом, після якого ніхто не залишиться голодним;
 • швидким і повноцінним обідом, який надасть сил для подальшої продуктивної роботи або ж спокійного відпочинку;
 • поживною та дуже смачною вечерею – хоч буденною, хоч святковою.

Звичайно, якісна свиняча тушонка у своєму складі повинна мати достатньо великий відсоток натурального м’яса. Саме завдяки доброму вмісту м’яса наші консерви зі свинини є досить корисною та поживною повноцінною стравою. Свиняче тушковане м’ясо нашого виробництва точно може похвалитися такими результатами, адже кожна баночка свинячих консервів ТМ «Kaniville» містить не менше ніж 87% м’яса.

Тушкована свинина, яка виготовляється на нашому заводі, є одним із найкращих прикладів українського мʼясного тушкованого продукту безпосередньо від виробника. Наша свиняча тушонка Канівіль є такою не тільки через натуральність і чудовий смак, але і завдяки беззаперечній якості відповідної продукції, а також усім належним нормам безпеки, яких ми дотримуємося під час виробництва наших консервів. Тож на заводі компанії «Борисфен-трейд»:

 1. Свиняче тушковане м’ясо виготовляється згідно з Державними стандартами України (ДСТУ), що передбачає дотримання необхідних правил і зобов’язань щодо відповідних рецептур приготування м’ясних консервів.
 2. Впроваджено сучасну міжнародну систему контролю продукції НАССР, що також означає, що виробництво свинячих консервів відбувається за високими стандартами якості м’ясної продукції;
 3. Наша тушонка, зокрема і зі свинини, виготовляється на потужному модернізованому обладнанні, а власне процес є автоматизованим, тобто вплив людського чинника на якість нашого продукту мінімальний.

Довіра споживача консервів Kaniville™ є пріоритетом для нас, тому на виробництві свинячого тушкованого м’яса ми дотримуємося всіх належних умов зберігання сировини та пакування готової продукції.

Наші смачні свинячі консерви легко можна замовити онлайн або купити в ледь не найближчому до вашого дому магазині. Придбавши нашу поживну та якісну свинячу тушонку, ви інвестуєте в не один чудовий обід або вечерю, а також отримуєте добрячий запас натуральних м’ясних консервів.

Склад: свинина знежилована не менше, ніж 97,5% (закладка сировини до стерилізації), цибуля ріпчаста, сіль кухонна, лист лавровий, перець чорний мелений.

ДСТУ 4450:2005

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 1381,4 кДж (kj) / 330 Kcal (ккал)
 2. Жири 30,0 g (г)
  • з яких насичені 15,5 g (г)
 3. Вуглеводи 0 g (г)
  • з яких цукри 0 g (г)
 4. Білки 14,9 g (г)
 5. Сіль 1,14 g (г)

Рекомендації зі споживання: перед вживанням розігріти.

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +20 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: не більше 4 років від дати виготовлення. Дата виготовлення зазначена на кришці/дні банки. Номер партії відповідає даті виготовлення.

Маса нетто: 525 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 15 г (g).

Scroll to top
Facebook
Instagram