Яловичина тушкована Kaniville 525 г (ДСТУ)

Усім відомо, що тушонка з яловичини – це м’ясна класика української консервованої продукції. Тоді виходить, що тушкована яловичина нашого виробництва – це дуже якісна та неймовірно смачна класика!

Гарна тушонка з яловичини містить доволі великий відсоток натурального м’яса, завдяки чому такі консерви досить поживні та корисні. Саме таким є тушковане м’ясо яловичини від виробника ТМ «Kaniville», адже кожна банка нашої якісної яловичої тушонки містить не менше ніж 87% м’яса.

Свідомий споживач, який бажає купити добру тушковану яловичину українського виробництва, завжди має бути впевненим у чудовій якості продукції, яку він має намір придбати. Ми виробляємо яловичі консерви відповідно до всіх належних вимог виготовлення тушкованого м’ясного продукту з яловичини, бо на нашому заводі компанії «Борисфен-трейд»:

 1. Тушкована яловичина виготовляється згідно з Державними стандартами України (ДСТУ), що передбачає дотримання чітких правил і зобов’язань щодо відповідних рецептур приготування м’ясних консервів.
 2. Впроваджено сучасну міжнародну систему контролю продукції НАССР, що також означає дотримання високих стандартів якості м’ясної продукції, зокрема і з яловичини.
 3. Процес виробництва автоматизований, а також відбувається на потужному модернізованому обладнанні, до того ж вплив людського чинника на якість нашого продукту є мінімальним.

Також на виробництві м’ясної яловичої тушонки Канівіль ми дотримуємося всіх належних умов зберігання сировини та пакування готової продукції, бо пріоритетом для нас є задоволений споживач консервів ТМ Kaniville.

Велика користь тушонки з яловичиною від виробника ще й у тому, що вона може бути як чудовим запасом готової їжі, до якого звертаються за нагальної потреби, так і повноцінним буденним обідом або навіть святковою вечерею.

Великі шматки нашого натурального тушкованого яловичого м’яса можна також використовувати як основний інгредієнт для борщу чи бограча. Ще тушонка нашого виробництва прекрасно доповнюватиме гарнір з картоплі або рису тощо. Окрім того, вона стане чудовою начинкою для вареників і пирогів. Експериментуйте та куштуйте!

Тож у вас не має залишитися сумнівів у тому, що тушкована яловичина Kaniville™, маючи чудову якість і неперевершений смак, є якісною, поживною та дуже смачною готовою м’ясною стравою, яку ще й легко та швидко можна замовити он-лайн або ж купити в магазині недалеко від вашого помешкання.

Склад: яловичина знежилована – не менше ніж 87 % (закладка сировини до стерилізації), жир-сирець яловичий – не більше ніж 10,5 % (закладка сировини до стерилізації), сіль кухонна, цибуля ріпчаста, перець чорний, лист лавровий.

ДСТУ 4450:2005

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 907 kj (кДж) / 216 Kcal (ккал)
 2. Жири 16,8 g (г)
  • з яких насичені 8,7 g (г)
 3. Вуглеводи 0 g (г)
  • з яких цукри 0 g (г)
 4. Білки 16,8 g (г)
 5. Сіль 1,0 g (г)

Рекомендації зі споживання: перед вживанням розігріти.

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +20 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: не більше 4 років від дати виготовлення. Дата виготовлення зазначена на кришці/дні банки. Номер партії відповідає даті виготовлення.

Маса нетто: 525 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 15 г (g).

Scroll to top
Facebook
Instagram