Яловичина тушкована Kaniville 525 г (згідно з ТУ)

Соковита яловичина завжди славилася своєю користю та поживністю, а тушонка з яловичини – саме те, що вам потрібно! Особливо якщо це натуральна яловича тушонка ТМ «Kaniville», яка виробляється на нашому заводі компанії «Борисфен-трейд» згідно з ТУ, тобто за власною неповторною рецептурою, але відповідно до всіх належних вітчизняних норм виготовлення мʼясної продукції.

Тушкована яловичина нашого виробництва дуже якісна та неймовірно смачна, бо складається з великих шматків поживного мʼяса, приправлених цибулькою, духмяним чорним перцем, лаврушкою та коріандром. Справжня смакота, яку ми виготовляємо з додаванням помірної частки яловичого жиру-сирця, багатого на вітаміни, мінерали, амінокислоти й інші корисні для здоровʼя елементи.

Яловича тушонка від виробника ТМ «Kaniville» може стати гідною основою вашого харчування, адже кожна банка такої якісної тушкованої яловичини містить не менше ніж 87% мʼяса, тому наші консерви є справжнім взірцем користі та поживності.

Свідомий споживач гарної тушонки з яловичини українського виробництва завжди повинен бути впевненим у якості придбаного м’ясного продукту. Купуючи наші яловичі консерви Канівіль виробництва заводу компанії «Борисфен-трейд», ви отримуєте натуральну тушонку, виготовлену згідно з усіма відповідними вимогами до даного продукту, адже:

 1. Наша тушкована яловичина виготовляється відповідно до ТУ, що передбачає дотримання всіх правил і зобов’язань щодо належних рецептур приготування мʼясних консервів.
 2. У нас впроваджено сучасну міжнародну систему контролю продукції НАССР, що означає підтримання високих стандартів якості мʼясної продукції.
 3. Процес нашого виробництва автоматизований і відбувається на потужному модернізованому обладнанні, а вплив людського чинника на якість відповідного продукту є мінімальним.

Під час виготовлення яловичої тушонки ми також дотримуємося чітких норм щодо зберігання сировини та підтримуємо належні умови для пакування готової продукції, бо для нас споживач, упевнений у безпеці консервів ТМ Kaniville, – це найголовніше!

Замовивши нашу яловичу тушонку онлайн або придбавши її в магазині біля вашого дому, ви забезпечите себе та своїх близьких:

 • чудовим запасом готової їжі;
 • основним інгредієнтом перших і других страв;
 • повноцінним буденним обідом;
 • складовою святкової вечері;
 • поживним перекусом на роботі;
 • життєво важливим прийом їжі в екстремальних умовах.

Скоріше запасайтеся такою якісною, корисною та смачною мʼясною стравою, як яловича тушонка Kaniville™, і будьте готові до будь-яких життєвих змін!

Склад: яловичина знежилована 81,5 % (закладка сировини до стерилізації), жир-сирець яловичий, вода питна, сіль кухонна, цибуля ріпчаста, перець чорний мелений, лист лавровий мелений, коріандр мелений.

ТУ У 10.1-37930021-002:2022

Поживна цінність на 100 g (г) харчового продукту:

 1. Енергетична цінність 899,5 kJ (кДж) / 215,2 kcal (ккал)
 2. Жири 17,0 g (г)
  • з яких насичені 5,8 g (г)
 3. Вуглеводи 0,15 g (г)
  • з яких цукри 0,0 g (г)
 4. Білки 15,4 g (г)
 5. Сіль 1,3 g (г)

Рекомендації зі споживання: рекомендовано вживати в охолодженому стані.

Умови зберігання: зберігати за температури від 0 ºС до +20 ºС та відносній вологості повітря не вище 75%.

Строк придатності: не більше 3 років від дати виготовлення. Дата виготовлення зазначена на кришці/дні банки. Номер партії відповідає даті виготовлення.

Маса нетто: 525 г (g). Гранично допустиме відхилення від маси нетто: мінус 15 г (g).

Scroll to top
Facebook
Instagram